The book which is literally out of this world. Download and read it for yourself!

The Raelian Movement

Polskie e-książki [ Polish e-books ]

 facebook  google ReTweet

Tak dla Klonowania Człowieka

Wieczne życie dzięki nauce
W niniejszej książce RAEL wyjaśnia, dlaczego klonowanie człowieka - takie, jakie aktualnie jest możliwe - stanowi pierwszy krok na drodze do osiągnięcia nieśmiertelności. Klony, które stworzymy, będą dokładnymi, fizycznymi replikami nas samych, a do ich mózgu będziemy mogli dokonać transferu naszej osobowości i pamięci, co pozwoli nam rzeczywiście żyć wiecznie. Będziemy pamiętali naszą przeszłość i będziemy mogli powiększać w nieskończoność zasób naszej wiedzy. Największe marzenie ludzi: życie wieczne, które było obiecywane przez dawne religie w mitycznym niebie dopiero po śmierci, staje się w naszych czasach naukową rzeczywistością.
Jako niesamowity wizjoner, Rael wyjaśnia również w jaki sposób wiele nowych technologii zrewolucjonizuje nasze życie. Wśród nich: nanotechnologia, zastępująca rolnictwo i przemysł, sztuczne superinteligencje przewyższające w dużym stopniu inteligencję ludzką, bioroboty, teleportacja a nawet wieczne życie - bez biologicznego ciała - w rzeczywistości wirtualnej komputera. Oto kilka tematów, spośród wielu, jakie porusza ta książka. Fascynująca wizja przyszłości...
Przyszłość ta nie jest domeną science-fiction następnego stulecia. To wszystko wydarzy się już za niecałe 20 lat! Tak przewiduje RAEL. Jest to więc książka niezbędna do przygotowania nas na nadejście tego rajskiego świata, bez wojen, głodu i przymusu pracy fizycznej.
Kirjoittaja: Rael
Tiedostokoko: 593.24 kB
Lataukset: 1633